Pomáháme učitelům lépe využívat technologie ve výuce i v další práci.
Podporujeme vzájemné učení se, spolupráci, sdílení zkušeností, nápadů, inspirací.
Vytváříme síť GEG skupin, které pořádají vzdělávací a komunitní AKCE pro učitele z okolí nebo online.

pondělí 22. února 2016

GEG akce na konci února a v březnu 2016

Zveme vás na semináře, které pořádají v příštích týdnech GEG skupiny po celé republice!
Účelem je nejen vzájemné obohacení se o zajímavá témata, ale také setkání učitelů z okolí.

Úterý 23. 2. 2016
GEG Praha
Čaj s rackem - Google Apps ve výuce
S lektorem Honzou Slavíkem si na praktických příkladech ukážeme, jak maximálně využít potenciál Google Apps ve výuce s ohledem na co největší zapojení žáků a na využití platformy Google Apps v celé její šíři a rozmanitosti.

Středa 24. 2. 2016
GEG Strakonicko 
Google není jen vyhledávač
Během semináře vám představíme některé z mnoha možností, které Google nabízí. Čeká vás trocha teorie a o něco více praxe. Účastníci se nejprve stručně seznámí s Gmailem, Google diskem, Google dokumenty a potom podle přání a svých dovedností absolvují praktické semináře.

Pondělí 29. 2. 2016
GEG Sušice
TechMánie nebo TechFóbie?
Na každého z nás působí dnešní svět jinak, někteří se ve světě technologií pohybují jako ryby ve vodě a pro někoho to může být noční můra. GEG Sušice by rád všem zájemcům ukázal možnosti a pomohl najít vlastní cestu právě ve světě digitálních technologií. Vystoupí Ing. Jan Mareš ml. s tématem
"Proč stárneme a umíráme aneb O evoluci, nesmrtelné mouše a nekonečných geometrických řadách".

Středa 2. 3. 2016
GEG Plzeň
Nebojme se technologií ve výuce aneb inspirace on-line
Společně představíme různé on-line nástroje, které je možné využít během výuky na různých typech škol: aplikaci Popplet (rychlá tvorba myšlenkových map s texty a obrázky), QR kódy ve výuce (a jak s nimi začít), Storyboard That (pro vytváření komiksových příběhů), Padlet (k vytváření virtuálních nástěnek) a Adobeslate (pro tvorbu prezentací).

Čtvrtek 3. 3. 2016
GEG Božena (Litoměřice)
Open source počítačová učebna
Akce nejen pro správce IT učeben, ale pro všechny fandy technologií, open source zejména. Uvidíte operační systém Linux Mint 17.x a open source správce počítačových učeben - Epoptes a iTalc.

Pátek 11. 3. 2016
GEG Brno
Workshop Hours
Vzájemné obohacení dovednostmi z nejen školního IT. Nechte se zlákat na pět tematicky různorodých workshopů / ukázek z IT dovedností (programů, aplikací) členů GEG Brno, které používají ve svém profesním životě - především za katedrou, ale i mimo ni. Témata vybíráte vy!

Úterý 22. 3. 2016
GEG Učte s námi
Vyprávíme příběhy a mixujeme aplikace - 22. 3. 2016 - živé vysílání!
Zveme vás na další přímý přenos semináře, které pro vás už tradičně připravuje skupina GEG Učte s námi. Slávek Hora a Iva Jelínková proberou storytelling a zvlášť komiksy. Ukáží vám různé aplikace a pěkně je namíchají, aby výsledek byl co nejlepší.

Google EDU Group ČR je otevřené společenství učitelů, kteří se zajímají o technologie, jsou ochotni učit se navzájem, sdílet zkušenosti a pomáhat si. GEG ČR tvoří GEG skupiny, které působí po celé ČR a pořádají akce (nejen) pro učitele ve svém okolí.
Těšíme se na všechna setkání s vámi!

Žádné komentáře:

Okomentovat