Pomáháme učitelům lépe využívat technologie ve výuce i v další práci.
Podporujeme vzájemné učení se, spolupráci, sdílení zkušeností, nápadů, inspirací.
Vytváříme síť GEG skupin, které pořádají vzdělávací a komunitní AKCE pro učitele z okolí nebo online.

úterý 12. února 2013

Nový web Jeden svět na školách

Člověk v tísni o.p.s. připravil nový audiovizuální vzdělávací portál. Zásadní novinkou jsou audiovizuální výukové lekce, které obsahují filmy a další výukové a doprovodné materiály. Jejich výhodou je, že jsou nyní pro uživatele dostupné online. Po zaregistrování a přihlášení budete mít zdarma přístup do celé databáze a veškeré materiály budete moci používat přímo ve svých hodinách. Vzdělávací portál je určen pro pedagogy a organizátory Studentských filmových klubů Jeden svět na školách.

Na novém webu www.jsns.cz naleznete veškeré informační texty, na které jste byli doposud zvyklí. Navíc jsou zde také audiovizuální výukové lekce, které jsou koncipovány jako komplexní výukový balíček (film, aktivity do hodin, otázky a odpovědi k filmu, doprovodné materiály).

 Pro práci s filmovými a výukovými materiály je třeba se zaregistrovat pomocí služby MojeID. Pokud si nebudete s registrací vědět rady, podívejte se do manuálu nebo kontaktujte podporu na help lince 226 200 433. Nejčastější dotazy najdete zpracované v sekci webu FAQ.

Žádné komentáře:

Okomentovat